Capamakinesi.Net

MAKİNA İŞLER, EL ÖVÜNÜR

Taral 16 M Benzinli Çapa Makinası

Yazan: admin Tarih: Şub 5th, 2010 | Kategori::

Şanzımanlı Çapa Makinası 1 İLERİ
 

*MOTOR BRİGGS STRATTON
*GÜÇ / HP 675 SERİ
*MOTOR TİPİ 4 ZAMANLI HAVA SOĞUTMALI BENZİNLİ
*SİLİNDİR HACMİ 190 cc
*MOTOR DEVRİ 3100
*DEBRİYAJ MEKANİK KAVRAMA
*ŞANZUMAN 1 İLERİ
*HIZ YÜRÜME HIZI
*KUYRUK MİLİ 1                   -
*KUYRUK MİLİ 2                   -
*ÇAPA GENİŞLİĞİ 80 CM
*TEKER ÖN TAŞIMA TEKERLİ
*AĞIRLIK 40 KG
*ÖLÇÜLER 64 X 186 X 91
*EMNİYET ELCİK STOP TERTİBATLI
*FABRİKA TARAL
*GARANTİ 2 YIL

*AKSESUARLAR               ÇAPA FREZESİ - TAKIM ANAHTARLAR

Taral çapa makinalarının en portatif ve en rahat kullanılan çapa modelidir.Bu toprak işleme makinası 5000 m2′ye kadar arazisi olan müşterilerimize rahatlıkla hitap edebilir.

Çapa makinası denilince tüm Türkiyede önce akla gelen marka TARAL‘dır.Yılların birikimi ve bol yedek parça stoğu ile tüm çapa kullanıcılarının takdirini kazanmıştır.16 m Çapa makinası şanzımanlı alt gurubu, orijinal Amerikan motoru ve sağlam ayna mahruti dişli takımları ile uzun süre toprak çapası olarak kullanılabilir.

Çapa bıçakları değişkendir.16 M çapa makinasının yağ değişimi de oldukça kolaydır.Aynı zamanda motor bakımı da oldukça kolay yapılabilir.16 M çapa makinası hanımefendi müşterilerimizin bile rahatlıkla üstesinden geleceği çok iş yapan fakat en az yorgunluk prensibine göre tasarlanmış çok iyi bir Çapa Makinasıdır.

Bahcefuari.com siz değerli müşterilerimize Taral 16 M çapa makinasını önerir.Çünkü arkasında yerli sermayenin gücü var….1 Yorum Yapilmis » “Taral 16 M Benzinli Çapa Makinası”

  1. 16 m ii bir çapa makinesi toprağı un ufak ediyor.Yanlız hava filtresi kağıt sık kontrol etmek lazım.ama diğer muadillerine fark atar.

Yorum Yapin